[Darmowy minikurs składający się z 3 nagrań video]

7 błędów, których należy unikać, jeśli chcesz rozpocząć współpracę z dzieckiem

Zapisz się teraz!

Pułapka, w którą wpada większość rodziców

Co zrobić, żeby dziecko…? – to najczęstsze pytanie, które słyszę od rodziców. Co ciekawe, sformułowane w ten sposób prowadzi raczej do przeciwieństwa pożądanej przez nich współpracy.

Aby zrozumieć, co mam na myśli, wyobraź sobie, że Ty i Twoje dziecko siłujecie się na rękę.

Nie działacie wówczas w grupie ani nie współpracujecie, za to im większa przewaga jednej ze stron, tym większy opór tej drugiej.

Dlaczego Ci nie wychodzi…

Im bardziej starasz się, żeby Twoje dziecko…

  • spało samo w łóżku
  • słuchało Cię podczas spaceru
  • ubierało się stosowanie do pogody
  • nie niszczyło zabawek
  • jadło samodzielnie
  • wyłączało gadżety elektroniczne, gdy o to prosisz

 .. tym bardziej dziecko się temu sprzeciwia.

Jest to zaledwie jedna z przyczyn pojawiania się odmowy, napadów złości, nerwów i furii. Zarówno u dziecka, jak i u rodzica.

Jak uniknąć tej pułapki

Aby pomóc Ci uniknąć pułapki, w którą wpada większość rodziców próbując osiągnąć współpracę z dzieckiem, stworzyłem mini kurs składający się z 3 nagrań, z których dowiesz się:

7 najczęstszych błędach popełnianych przez rodziców

I jakie negatywne efekty wywierają one na zachowanie dzieci,

jak uniknąć wymienionych błędów,

jak radzić sobie z problemami i się przy tym nie denerwować,

jak zbudować harmonijną relację z własnym dzieckiem.

Na warsztatach zrozumiałam jak ważne jest okazanie małemu dziecku zrozumienia i empatii, szanowanie jego uczuć i tego co w danym momencie przeżywa. Uświadomiłam sobie jak ważne w opanowaniu emocji dziecka jest zapanowanie nad własnymi emocjami. To właśnie od siebie rozpoczęłam zmianę 🙂 DZIĘKUJĘ! Już poleciłam warsztaty mężowi i znajomym. Padła informacja, że wrócicie za do Białegostoku za pół roku. Czekamy!
Krystyna

Białystok

Seminarium otworzyło mi oczy na błędy, które popełniałam nieświadomie nawet. To niesamowita idea i będę pracować nad sobą i nad relacjami z dzieckiem, żeby wszystkie trzy potrzeby były optymalnie zaspokojone i rozwijane. Dziękuję że jesteście! ♥️
Monika

Gdańsk

Spotkanie otworzyło mi oczy na wiele spraw, a pokazane metody zaczynaja nam pomagać w domu nawet nie sądziłam ze tak szybko coś może się zmienić w zachowaniu naszym i dzieci.
Karolina

Kraków

Uważam iż wychowanie dzieci to nasza najważniejsza rola życiowa a zarazem najtrudniejsza i patrząc na ogół oraz siebie stwierdzam że ok 90% ludzi niewłaściwie podchodzi do relacji z dziećmi. Uważam zatem że wiedza którą przekazujecie jest niezwykle ważna i w 100% się z nią zgadzam dlatego każdy powinien mieć możliwość zdobycia takich informacji.
Marta

Kraków

Każdy rodzic powinien poznać te metody. Pozwalają zrozumieć… Siebie 😉 każdy ma potrzebę relacji, kompetencji oraz autonomii. Uważam że żeby zrozumieć dziecko musimy najpierw zrozumieć siebie samych, a potem nauczyć się współodczuwać to co dzieci, stawiać się na ich miejscu i z ich punktu widzenia starać się rozumieć problem.
Dorota

Białystok

To seminarium otworzyło mi oczy na wiele oczywistych kwestii które jakoś zagubiły się w codziennym natłoku obowiązków.
Julka

Częstochowa

Wiedza była przekazana rzeczowo i w ciekawy sposób. Dużo było konkretów. Prowadzący podawał przykłady z życia nawet swojego prywatnego co niesamowicie skrociłodystans między nami.
Adrianna

Kraków

Seminarium było bardzo wartościowe i każdy powinien chociaż posłuchać raz w życiu o tych metodach.
Krzysztof

Białystok

Taki produkt powinien być proponowany rodzicom wraz z wyprawką ze szpitala.
Ewa

Toruń

Wspaniały prowadzący, merytorycznie prowadzone zajęcia. Wszystko od początku przemyślane i powiedziane po kolei. Dotarło do mnie w jasny sposób o co chodzi. Po przejściu przez pierwsze 3 lekcje jestem pod wrażeniem, jakie to wszystko jest proste i jasne, a ja sie 9 lat szarpałam i męczyłam macierzyństwem.
Iwona

Gdynia

Dowiedziałam się bardzo ciekawych informacji dlaczego moje dziecko tak się zachowuje i co moge zrobić aby relacje między dzieckiem a rodzicem były lepsze.
Ewelina

Białystok

Podobała mi się prezentacja, ciekawa, teraz bardziej przyglądam się dziecku i pracuję nad sobą by je lepiej zrozumieć i reagować w trudnych sytuacjach. Prowadzacy otwarty, sympatyczny z uśmiechem i przystępnie przekazał swoją wiedzę i na własnych przykładach z życia, na luzie.
Anna

Bydgoszcz

Uważam, że powinno to być OBOWIĄZKOWE szkolenie dla WSZYSTKICH rodziców!
Marcin

Kraków

Wiedza, która zdobyłam na warsztatach jest bardzo cenna . Wcześniej nie zdawałam sobie sprawy, że tak ważne są szczegóły o których mówił Patryk. Teraz zaczęłam parę z tych rad wprowadzać w życie i widzę, że działają, choć mogą się wydawać niektórym banalne. A prowadzący -superenergia.
Klaudia

Białystok

W prostym przekazie można jednocześnie wyłapać własne błędy wychowawcze oraz uzyskać narzędzia niezbędne w wychowaniu dzieci . Dzięki temu rozumiem , jakie emocje rządzą dzieckiem, a to pozwala mi lepiej reagować na jego potrzeby i rozwiązywać problemy, czasem zanim jeszcze powstaną.
Agnieszka

Gdańsk

Zajęcia prowadzone bardzo obrazowo. Dużo przykładów z życia wziętych wraz ze sposobami rozwiązaniadanego problemu. Wiedza bardzo przydatna na codzien.
Wanda

Kielce

Dużo konkretnej wiedzy, gotowe wskazówki do natychmiastowego zastosowania.
Michał

Kraków

Rezultaty po zastosowaniu wiedzy przekazanej na seminarium już odnoszą sukcesy w moim domu.
Joanna

Gdynia

Znakomicie prowadzone seminarium – w sposób żartobliwy i obrazowy przedstawiono cenne treści z punktu widzenia rodzica próbującego jak najlepiej wychować i zrozumieć dzieci. Znakomicie wykorzystany czas seminarium na przekazanie wartościowych treści.
Dagmara

Gdańsk

Cieszę się, że wzięłam udział w seminarium. Od kiedy wyszłam z sali wciąż analizuję syna w trzech aspektach – relacji, kompetencji i autonomii. Dziś sam zdecydował na jaki basen pojedziemy, a wczoraj z czego zbudujemy bramki na podwórku.
Agata

Toruń

Uważam, że każdy rodzic powinien znać przyczyny zachowań dziecka, jego potrzeby i starać się być lepszym rodzicem, a także pozbyć się złych zachować od naszych rodziców.
Anna

Gdańsk

Mimo, że wiele rzeczy od lat stosuję, to otrzymałam sporo nowych informacji, które są ważne, a których nie wiedziałam, i popełniałam błędy, krzywdząc dzieci. Od razu po przyjściu do domu miałam okazję wypróbować coś nowego i dziecko to momentalnie zauważyło 🙂 jest mi teraz lepiej, bo wiem co mogę zmienić, aby mieć szczęśliwe dziecko.
Lidia

Bydgoszcz

O Patrick’u Ney

Patrick jest tatą dwóch cudownych dziewczynek i certyfikowanym trenerem metody All About Parenting

Patrick pochodzi z Wielkiej Brytanii, jednak od ponad 10 lat mieszka w Polsce. Mieszka w Warszawie ze swoją żoną Mają i dwójką ich dzieci: Zofią i Mią.

Przed tym jak zakochał się w pięknej Polce, która stała się jego żoną, zakochał się także w polskiej kulturze i historii. Zrealizował wiele filmów krótkometrażowych o historii kraju, które miały ponad 60 milionów wyświetleń na Facebooku i Youtube.

W 2019 r. Patrick otrzymał prestiżową nagrodę Złoty BohaterON za promocję Polski. Regularnie występuje również w polskich i zagranicznych mediach wypowiadając się na różne tematy społeczne.

Read more here (E prea mult text, cred eu)

Potrzebujesz pomocy?

Nasza ekipa zajmująca się obsługą klienta chętnie Ci pomoże.
Justyna Coker
Customer Care Fairy
T: 503 698 089
09:00 – 17:00, od poniedziałku do piątku
E: hello@allaboutparenting.pl

© 2020 All About Parenting. Wszystkie prawa zastrzeżone. Warunki i zasady. Polityka Prywatnosci.