Płacisz tylko 100 zł za pierwszy miesiąc  kursu All About Parenting + 50%  za całą resztę 

Do końca oferty pozostało:

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

Płatność w ratach

Cena standardowa: 400 PLN/miesiąc

 Dzisiejsza specjalna oferta dla Ciebie: 100 PLN /pierwszy miesiąc, następnie 11 rat w wysokości 195 PLN

Oszczędzasz: 1755 PLN

Pełna płatność

Cena standardowa: 4000 PLN

 Dzisiejsza specjalna oferta dla Ciebie: 2000 PLN

Oszczędzasz: 2000 PLN

Potrzebujesz pomocy?

Nasza ekipa zajmująca się obsługą klienta chętnie Ci pomoże.
Justyna Coker
Customer Care Fairy
T: 503 698 089
09:00 – 17:00, od poniedziałku do piątku
E: hello@allaboutparenting.pl
Justyna Coker
Customer Care Fairy
T: 503 698 089
09:00 – 17:00, od poniedziałku do piątku
E: hello@allaboutparenting.pl

Co otrzymujecie

Otrzymujecie dostęp do kursu All About Parenting – 10 rozdziałów, z których każdy ma około 30 odcinków.

Rozdział 1 – Baza współpracy pomiędzy rodzicami a dziećmi

Rozdział 2 – 3 sposoby na bycie rodzicem i jak rozwija się dziecko

Rozdział 3– Jak zapewnić dziecku sukces

Rozdział 4 – Jak zwiększyć umiejętności dziecka i jak pomóc mu w staniu się odpowiedzialnym

✓ Rozdział 5 – Jak osiągnąć Współpracę Dziecka, wykazując mu jednocześnie szacunek i dbając o nie

✓ Rozdział 6 – Jak sprostać problemom bez niepotrzebnych nerwów

✓ Rozdział 7 – Jak poprawnie radzić sobie z emocjami i złością

✓ Rozdział 8 – Jak, z czystym sercem, zachowywać się wobec negatywnych zachowań dziecka

✓ Rozdział 9 – Jak wykorzystać Dyscyplinę tak, żeby potem tego nie żałować

✓ Rozdział 10 – Jak w zgodzie zaangażować wszystkich członków rodziny

 

Gwarancji 100%

Ponieważ z całej mocy wierzymy w to, jak wartościowy jest program All About Parenting, przez 2 miesiące (60 dni) możecie żądać zwrotu pieniędzy, jeżeli po zastosowaniu technik prezentowanych w programie stwierdzicie, że one nie działają, że nie dają efektów.

Dodatkowo, otrzymacie 3 bonusy:

✓ Odpowiedzi na wszelkie pytania przez 12 miesięcy

✓ Kurs w wersji audio

✓ Kurs online – Jak radzić sobie z konfliktami pomiędzy rodzeństwem lub, ogólnie, dziećmi

All About Parenting

Struktura 10 rozdziałów składających się na kurs All About Parenting została skonstruowana jako pewnego rodzaju układanka.

Praktycznie, każda technika z każdego filmiku oraz każdy rozdział stanowią jeden kawałek układanki, która na końcu pozwoli wam zobaczyć obraz całości.
Rozdział 1

Baza współpracy pomiędzy rodzicami a dziećmi

Tutaj możecie dowiedzieć się więcej o Rozdziale 1
To, że dziecko odmawia zrobienia czegoś, jak również każde inne niechciane zachowanie to tylko symptomy. Rozdział 1 kursu All About Parenting pomoże wam zrozumieć powody takiej odmowy oraz da wam kompletną metodę, krok po kroku, dzięki której będziecie mogli wyeliminować te powody.

Zaczniecie spotykać się z odmowami dziecka coraz rzadziej, ponieważ dzięki wyeliminowaniu powodów, odmowy i niechciane zachowania staną się coraz rzadsze.
Ponadto, poznacie 8 sytuacji, w których można spotkać się z odmowami dziecka i dowiecie się jak można rozwiązać każdą z nich tą samą metodą.

Rozdział 2

3 sposoby na bycie rodzicem i jak rozwija się dziecko

Tutaj możecie dowiedzieć się więcej o Rozdziale 2
Gdy wasze dziecko, na przykład, nie chce odrabiać zadań domowych albo wykazuje jakieś inne negatywne zachowanie, wy również reagujecie lub zachowujecie się w jakiś konkretny sposób. To zależy od tego jakim typem rodzica jesteście. Być może rezygnujecie czy “dajecie za wygraną”.

W drugim rozdziale poznacie wszystkie szczegóły na temat stylów parentingowych. Odkryjecie techniki, które pomogą wam zbliżyć się coraz bardziej do stylu rodzica zrównoważonego oraz – jeżeli już takim rodzicem jesteście – jak taki styl utrzymać i korzystać z niego maksymalnie. Ponadto poznacie 3 podstawowe potrzeby psychologiczne dziecka, które – jeżeli się z nimi NIE liczycie – zwiększą ryzyko, że wasza relacja z dzieckiem stanie się trudna i nie będziecie mogli się z nim praktycznie porozumieć.

Dowiecie się, z jakich etapów, z podziałem na wiek, składa się rozwój dziecka i nauczycie się co robić a czego NIE robić w poszczególnych okresach życia dziecka.

Rozdział 3

Jak zapewnić dziecku sukces

Tutaj możecie dowiedzieć się więcej o Rozdziale 3
Czym jest dla was sukces waszego dziecka? Zastanawialiście się kiedyś nad tym?

Być może wyobrażacie sobie, że zrobi karierę, odniesie sukces zawodowy. Będzie miał wspaniałą rodzinę i będzie się czuł spełniony.

Niezależnie od tego, jak wyobrażacie sobie sukces waszego dziecka, istnieją 2 podstawowe czynniki, od których ten sukces zależy: Poczucie własnej wartości i Motywacja.

Jak zbudować Poczucie własnej wartości oraz zdrową Motywację dziecka tak, żeby być pewnym, że szanse na to, że będzie się cieszyć powodzeniem – zarówno jako dziecko, jak i dorosły – są jak największę?

Dowiecie się tego w trzecim rozdziale.

Rozdział 4

Jak zwiększyć umiejętności dziecka i jak pomóc mu w staniu się odpowiedzialnym

Tutaj możecie dowiedzieć się więcej o Rozdziale 4
Jeżeli będziecie dawać dziecku zbyt dużo kontroli i samodzielności istnieje ryzyko, że wyrośnie ono na osobę o niskich umiejętnościach i znikomym poczuciu odpowiedzialności.

Jeżeli dacie mu zbyt mało kontroli, istnieje ryzyko przekształcenia go w osobę uległą i przesadnie poddaną przełożonym czy swoim autorytetom.

Skąd wiedzieć, jako rodzic, ile kontroli i samodzielności powinno otrzymać dziecko, aby nie ryzykować wychowaniem go na uległą czy nieodpowiedzialną osobę?

Skąd wiedzieć jak zachować równowagę w tej kwestii tak, aby wychować zrównoważone, kompetentne, odpowiedzialne, zdolne do podejmowania decyzji i do poradzenia sobie samemu dziecko?

Rozdział 5

Jak osiągnąć Współpracę Dziecka, wykazując mu jednocześnie szacunek i dbając o nie

Tutaj możecie dowiedzieć się więcej o Rozdziale 5
Powiedzmy, że jesteście z dzieckiem na placu zabaw. Nadchodzi czas powrotu do domu, ale ono odmawia. Co robicie? Nalegacie? Próbujecie je jakoś oszukać? “Grozicie” mu, że je zostawicie same? W końcu nie macie już siły ani cierpliwości, więc bierzecie dziecko na ręce i wynosicie na siłę?

Jest to kilka błędów, które rodzice bardzo często popełniają próbując przekonać dziecko, by ich posłuchało.

Jednak mogą one, na dłuższą metę, mieć bardzo poważne konsekwencje zarówno dla dziecka jak i dla waszej relacji z nim.

Oszukiwanie dziecka może zadziałać raz czy dwa. Ale z czasem dziecko straci do was zaufanie i oszustwa już nie poskutkują.

Jeżeli zaproponujecie mu jakąś nagrodę, działa to chwilowo. Jednak, z wiekiem dziecka, będą musiały rosnąć także nagrody.

Niektórzy rodzice stosujący nagrodę spotkali się z sytuacją, w której dziecko, poproszone o posprzątanie pokoju, odpowiedziało: “A co mi za to dasz?” 🙁

W takich przypadkach dziecko nie robi danej rzeczy, ponieważ rozumie, że tak jest poprawnie, tylko oczekuje nagrody, bo tak zostało nauczone.

W piątym rozdziale dowiecie się jak osiągnąć współpracę dziecka w zdrowy sposób bez sięgania po przekupstwo, bez nagród, gróźb, bez liczenia do trzech i bez podnoszenia tonu czy zmuszania.

Bez innych technik “pułapek”, które działają w danej chwili, ale które mogą doprowadzić was do sytuacji, w której nie będziecie już mieli pomysłu, jak porozumieć się z dzieckiem, żeby się z nim dogadać.

Rozdział 6

Jak sprostać problemom bez niepotrzebnych nerwów

Tutaj możecie dowiedzieć się więcej o Rozdziale 6
Wiecie, że istnieją 2 rodzaje problemów, z którymi borykają się rodzice?

Możemy nazwać je Problemami rodzica (to znaczy te problemy, które wy, jako rodzice, będzie rozwiązywać) oraz Problemami dziecka (czyli te problemy, w których samodzielnym rozwiązaniu będziecie pomagać dziecku).

Na przykład: Co byście zrobili?

Zdobylibyście numer telefonu rodzica drugiego dziecka, żeby zadzwonić do niego i poprosić o utemperowanie swojej pociechy i rozwiązanie problemu?

Porozmawialibyście z nauczycielem, żeby to on rozwiązał problem? Co stałoby się, gdybyśmy postępowali tak za każdym razem, gdy dziecko boryka się z jakimś problemem?

Jak mogłoby się wówczas nauczyć samodzielnego rozwiązywania problemów tak, żeby stać się niezależną i zdolną do zadbania o siebie osobą?

Dlatego, w szóstym rozdziale zobaczmy jaka jest różnica pomiędzy Problemami rodzica a problemami dziecka i jak rozwiązać każde z nich.

Dowiecie się w jakich sytuacjach naprawdę powinniście interweniować i samemu rozwiązać problem. Dowiecie się także w jakich sytuacjach należy nauczyć dziecko samodzielnego rozwiązywania problemów i pomóc mu w tym oraz w jaki sposób to zrobić.

Rozdział 7

Jak poprawnie radzić sobie z emocjami i złością

Tutaj możecie dowiedzieć się więcej o Rozdziale 7
Emocje, złość zdenerwowanie Rodzica, ale także i Dziecka.

Powiedzmy, że jesteście w supermarkecie i dziecko prosi “o coś słodkiego” albo o jakąś zabawkę, ale wy nie chcecie spełnić tej prośby.

Dziecko nalega i zaczyna się denerwować.

Poziom decybeli wzrasta stopniowo i, koniec końców, dziecko nie umie już zapanować nad swoimi emocjami – w ataku furii rzuca się obok was na podłogę, wy – rodzice – zapadacie się pod ziemię ze wstydu i jesteście pełni nerwów, a wszyscy wokół patrzą krytycznie na całą sytuację.

Albo, powtarzacie po raz “nie-wiadomo-który”, żeby dziecko wyłączyło tablet a ono was ignoruje. Nalegacie.. Aż w końcu wychodzicie z siebie, zaczynacie krzyczeć i szarpać się z nim.

Są to tylko dwa przykłady sytuacji konfliktowych, których możemy uniknąć, jeżeli nauczymy się wydajnie radzić sobie z własnymi emocjami oraz jeżeli nauczymy tego także dzieci.

Jednak, z wiekiem, tego typu sytuacje stają się coraz bardziej poważne i coraz intensywniejsze, zaś kłótnie i konflikty rodzące się z nieumiejętności panowania nad emocjami mogą stać się coraz bardziej nieprzyjemne i mieć poważne konsekwencje.

Tylko ten jeden rozdział wart jest ceny całego kursu.

Ponieważ dzięki niemu możecie uniknąć gestów czy słów wypowiedzianych w zdenerwowaniu, których moglibyście żałować resztę życia i za których cofnięcie zapłacilibyście każdą cenę.

Rozdział 8

Jak, z czystym sercem, zachowywać się wobec negatywnych zachowań dziecka

Tutaj możecie dowiedzieć się więcej o Rozdziale 8
Istnieją dwie kategorie negatywnych zachowań: Zamierzone i Niezamierzone.

Jeżeli będziecie zachowywać się wobec obydwóch kategorii w ten sam sposób, możecie wyrządzić wiele złego.

Jeżeli dziecko przychodzi do domu i mówi, po raz pierwszy, słowo na “K” – nie mam tu na myśli “kota” :-), co robicie? Wielu rodziców reaguje nieodpowiednio.

Efekt?

Przeobrażają to niezamierzone negatywne zachowanie w… zamierzone.

A potem, tygodniami albo miesiącami walczy z dzieckiem, aby nie mówiło już tego słowa. Tak samo może zdarzyć się w przypadku i innych, nawet poważniejszych, negatywnych zachowań.

Dlatego, w ósmym Rozdziale dowiecie się jak je rozróżnić i co zrobić, by im przeciwdziałać albo je wyeliminować, krok po kroku.

Rozdział 9

Jak wykorzystać Dyscyplinę tak, żeby potem tego nie żałować

Tutaj możecie dowiedzieć się więcej o Rozdziale 9
Podczas Kursu All About Parenting nauczycie się sięgać po Dyscyplinę a nie po Kary.

Ponieważ konsekwencje używania kar mogą być zatrważające, nawet jeżeli techniki karania przez nas wykorzystywane są wydajne i działają.

Gdy karzemy dziecko ponieważ zrobiło coś “złego” albo popełniło błąd, powodujemy mu cierpienie.

Dziecko cierpi.

I nawet jeżeli moglibyśmy uznać, że zasłużyło na cierpienie, ponieważ w ten sposób “dostanie nauczkę”, niestety nie jest to prawdą. Naszym celem powinno być zapewnienie, że dziecko nauczy się czegoś z popełnionego błędu.

A w warunkach stresu i cierpienia, nie można się niczego nauczyć.

Przeciwnie, w dziecku kiełkuje uraza, jak również poczucie winy i wstydu.

Istnieje sposób, aby pomóc dziecku wynieść lekcję z popełnionego błędu bez sprawiania mu cierpienia.

W dziewiątym Rozdziale dowiecie się jak tego dokonać.

Rozdział 10

Jak w zgodzie zaangażować wszystkich członków rodziny

Tutaj możecie dowiedzieć się więcej o Rozdziale 10
Być może spotkaliście się z sytuacją, w której jeden z rodziców dobrze wychowuje swoje dziecko i udaje mu się edukować je tak, jak uważa, że jest odpowiednio dla jego zrównoważonego emocjonalnego, umysłowego, fizycznego i duchowego rozwoju.

Jednak drugi rodzic, dziadkowie, opiekunka czy kadry dydaktyczne mają całkowicie inny styl edukacji i zdaje się, że niweczą cały trud pierwszego rodzica.

Denerwujące, prawda?!

Myślę, że to bardzo frustrujące, gdy wy wykorzystujecie zdrowe techniki wychowawcze w stosunku do waszego dziecka, ale inni dorośli z jego otoczenia rujnują całą waszą pracę i trud.

Dlatego, w dziesiątym rozdziale zobaczycie jak można, w zgodzie, zaangażować także innych członków rodziny i wspólnie przyjąć ten sam styl parentingowy oraz sposób edukowania waszego dziecka. Dowiecie się jak łatwiej porozumieć się z innymi dorosłymi i jak sprawić, żebyście “nadawali na tych samych falach”.

Jak wygląda Kurs?

Kurs odbywa się przez internet. Oznacza to, że możecie wziąć w nim udział z domowego zacisza, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Nie musicie przemieszczać się czy brać wolnego w pracy, żeby wziąć w nim udział.

Chcecie oglądać filmiki rano? Proszę bardzo!

Chcecie jedynie słuchać nagrań w trakcie prowadzenia samochodu? Jak najbardziej!

Możecie brać udział w warsztatach z domu, biura, samochodu…

Będziecie mieli dostęp do kursu z laptopa, komputera stacjonarnego, tabletu, telefonu.

Z domu
Z biura
Z samochodu

9 podstawowych rzeczy, jakich nauczycie się dzięki All About Parenting

Jak być blisko z dzieckiem, mieć otwartą i harmonijną relację, i jak jej nie stracić z powodu otoczenia, przyjaciół.

Jak być pewnym, że dziecko jest szczere i was nie okłamuje.

Jak sprawić, żeby dziecko rozumiało – nie ze strachu a “z własnej woli” – że w życiu istnieją reguły. Istnieje NIE.

Jak mówić do dziecka, aby was słuchało, zamiast skupiać się w tym czasie na telewizorze, tablecie czy telefonie.

Jak wychować pewne siebie dziecko mające wiarę we własne możliwości.

Jak wychować ODPOWIEDZIALNE dziecko, które będzie sumiennie wykonywać swoje obowiązki: odrabiać zadania domowe, sprzątać w swoim pokoju, wykonywać drobne prace domowe odpowiednie do jego wieku.

Jak przygotować dziecko na to co czeka je w przedszkolu szkole Jak zachęcić do zabawy z innymi dziećmi, do nawiązywania relacji z przyjaciółmi, w szkole, a potem w pracy.

Jak sprawić, by dziecko umiało sprostać pokusom i nie poddało się wpływowi otoczenia.

Jak wychować SZCZĘŚLIWE dziecko, które będzie się czuło dobrze we własnej skórze.

Życie rodzica stało się niczym wakacje

Chcielibyśmy podzielić się z Wami wiadomością otrzymaną niedawno od pewnego rodzica.
Ta wiadomość rozjaśniła nam dzień. 🙂

Niestety… “rzeczywistość jest gorsza od fikcji”. 99% rodziców twierdzi, że ”dziecko odmawia im posłuszeństwa, gdy o coś je proszą i nie wiedzą, jak mogą sprawić, żeby z nimi współpracowało bez gróźb, przekupstwa, oszukiwania albo innych niezdrowych czy szkodliwych metod.”

Dzieje się tak, mimo że wielu rodziców, w teorii, wie co mogłoby zrobić, żeby osiągnąć odpowiednie rezultaty. Jednak, od teorii do praktyki droga jest długa. 🙂

Zaś najlepszą metodą, żeby wprowadzić teorię w życie jest sumienne ćwiczenie informacji teoretycznych.

Sądzę, że NIE jest możliwe, abyście oglądając jedno nagranie dziennie przez 10 miesięcy, nie stali się LEPSZYMI rodzicami. Rodzicami, którzy wykorzystują zdrowe i wydajne techniki parentingowe. Wiadomości, które otrzymujemy od rodziców potwierdzają, że ta metoda działa.

Oto kilka z wiadomości, które otrzymaliśmy:

Przez 2 miesiące (od momentu rozpoczęcia kursu) możecie żądać zwrotu pieniędzy, jeżeli nie znaleźliście odpowiedzi na wasze problemy.

Ponieważ z całej mocy wierzymy w to, jak wartościowy jest program All About Parenting, przez 2 miesiące (60 dni) możecie żądać zwrotu pieniędzy, jeżeli po zastosowaniu technik prezentowanych w programie stwierdzicie, że one nie działają, że nie dają efektów.

Dodatkowo, otrzymacie 3 bonusy:

Społeczność

Odpowiedzi na wszelkie pytania przez 12 miesięcy

Tutaj możecie dowiedzieć się więcej na temat pierwszego bonusa
Pierwszy bonus polega na tym, że otrzymacie odpowiedź na każde pytanie związane z treścią kursu lub niejasnościami co do sposobu zastosowania techniki przedstawionej w danym filmiku. My odpowiemy Wam i pomożemy zrozumieć wszystkie informacje oraz wprowadzić je w życie.

Będziecie mogli skorzystać z tej okazji przez 12 miesięcy: 10 miesięcy programu + kolejne 2 miesiące po jego ukończeniu.

Wartość tego bonusa wynosi 1200 zł.

Audio

Kurs w wersji audio

Tutaj możecie dowiedzieć się więcej na temat drugiego bonusa
Otrzymacie kurs także z wersji audio, abyście mogli wysłuchać go gdziekolwiek jesteście: na zakupach, na spacerze w parku czy stojąc w kolejce w supermarkecie.
Kurs online

Kurs online – Jak radzić sobie z konfliktami pomiędzy rodzeństwem lub, ogólnie, dziećmi

Tutaj możesz dowiedzieć się więcej na temat trzeciego bonusa

Tutaj możecie znaleźć kilka filmików zawierających techniki do wykorzystania, aby przeciwdziałać lub wydajnie radzić sobie z kłótniami i konfliktami pomiędzy dziećmi – czy to rodzeństwem czy kolegami.

Gratuluję, że zapoznaliście się z całym opisem kursu. To, że to zrobiliście pokazuje, że chcecie stać się najlepszymi rodzicami, jakimi możecie być dla waszych dzieci. Pokazuje, że chcecie dowiedzieć się, jak wydajnie rozwiązywać problemy, z którymi borykacie się wychowując i edukując swoje dzieci. Pokazuje także, że jesteście skłonni uczyć się, by osiągnąć więcej. Będę bardzo szczęśliwy, jeżeli postanowicie osiągnąć ten cel wraz ze mną i All About Parenting. A jeżeli nie, życzę Wam, abyście nie zaprzestali dalszego kształcenia się w roli rodzica – w jakiejkolwiek formie (czy to książki, czy darmowe seminaria, blogi itd.). Dziękuję za waszą dotychczasową uwagę!  🙂
Patrick

Potrzebujesz pomocy?

Nasza ekipa zajmująca się obsługą klienta chętnie Ci pomoże.
Justyna Coker
Customer Care Fairy
T: 503 698 089
09:00 – 17:00, od poniedziałku do piątku
E: hello@allaboutparenting.pl

© 2020 All About Parenting. Wszystkie prawa zastrzeżone. Warunki i zasady. Polityka Prywatnosci.