Do zespołu All About Parenting szukamy osoby na stanowisko Customer Care Fairy,
która potrafi czynić cuda

Nia Cremene
Co-Founder of
All About Parenting

Cześć,

nazywam się Patrick Ney i jestem założycielem All About Parenting Polska.

Ta strona jest dla Ciebie, jeśli znasz się na obsłudze klienta i swoim podejściem potrafisz zamienić największego sceptyka w wiernego fana.
Jeśli dodatkowo chcesz przyczynić się do ukształtowania nowego pokolenia rodziców, którzy wychowują swoje dzieci świadomie , zapraszam Cię do zapoznania się z dalszą treścią ogłoszenia.   

Patrick Ney
Główny trener i założyciel All About Parenting Polska

W kolejnych krokach opowiem Ci o tym:

1) Jaka jest nasza historia i jaki przyświeca nam długoterminowy cel

2) Jakiej osoby szukamy i w jaki sposób przyczynisz się do stworzenia nowego pokolenia rodziców

3) Z kim będziesz pracować i dlaczego świetnie się z nami pracuje

4) Dlaczego NIE powinieneś / NIE powinnaś się do nas zgłaszać

Jeśli to wszystko Ci się spodoba, dowiesz się, w jaki sposób możesz się do nas zgłosić i jakie będą kolejne kroki rekrutacji.

1) Jaka jest nasza historia i cel długoterminowy

Urodziłem się w Wielkiej Brytanii, ale od 10 lat żyję w Polsce. W 2020 roku Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej nadał mi polskie obywatelstwo, z czego jestem bardzo dumny. Mieszkam w Warszawie z moją żoną Mają i naszymi dwiema córkami: Zofią i Mią.

Regularnie występuję w polskich i zagranicznych mediach i wypowiadam się na różne tematy społeczne. Jestem znany jako producent filmów o polskiej kulturze, za co w 2019 roku otrzymałem prestiżową nagrodę Złoty BohaterON.

Odkąd stałem się tatą, zacząłem się zastanawiać, co mogę dać innym ludziom, aby zmieniać Polskę na lepsze.

Kiedy byłem młodszy, marzyłem o otwarciu szkoły dla dzieci, ponieważ to one są naszą przyszłością. Nie zrobiłem tego, ale w zamian stworzyłem „szkołę dla rodziców”, zakładając w 2019 roku All About Parenting Polska. Wkrótce potem zostałem również mianowany głównym trenerem m.in. dla Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych oraz innych krajów anglojęzycznych, do których program All About Parenting zostanie wkrótce wprowadzony.

(Patrick Ney prezentujący podczas jednego z naszych seminariów na żywo)

Od tego czasu ponad 20 000 polskich rodziców spędziło ze mną co najmniej 100 minut, ucząc się o relacjach z dziećmi.

Obecnie mamy ponad 600 000 rodziców, którzy czytają nasze e-maile lub śledzą nas na Facebooku i ponad 30 000 innych rodziców, którzy przystąpili do internetowego programu All About Parenting, aby wychowywać swoje dzieci w inny sposób.

To jednak nie wystarczy…

Chcemy, aby w ciągu 10 lat 500 000 rodziców poznało nasz program. Jeśli uda się nam tego dokonać, to nasz kraj i przyszłość naszych dzieci będą wyglądać inaczej.

Chcemy, aby następne pokolenie dorosłych zostało wychowane w poczuciu własnej wartości, a nie we wstydzie.

Dzieci są darem dla świata, a naszym zadaniem jest wychowywanie ich w zrównoważony sposób. Dlatego chcemy zmienić przekonanie mówiące o tym, że nie ma sensu uczyć się tego, jak stać się lepszym rodzicem. Wciąż wiele dzieci jest wychowywanych metodą kar i nagród. Wciąż wiele dzieci ma niskie poczucie własnej wartości. Wciąż nie jesteśmy wystarczająco odpowiedzialni wobec siebie i wobec innych.

Chcemy, aby w Polsce (i nie tylko) nauka o relacji między rodzicami a dziećmi (tym jest właśnie parenting) stała się dla rodziców równie naturalna jak nauka jazdy, zanim jeszcze usiądziemy za kierownicą.

Zacząłem się tego uczyć, zanim na świecie pojawiły się moje córki. Ale nie chodzi teraz o mnie, lecz o metodę, czyli know-how, o to, co stworzyliśmy (i co wciąż tworzymy), oraz o to, jak sprawić, żeby ta właśnie wiedza dotarła do jak największej liczby rodzin, i aby mogła im pomóc..

Chodzi o Twoje dziecko i wszystkie dzieci w Polsce (i nie tylko).

Dlatego właśnie potrzebujemy Ciebie, abyś zachęcał(a) rodziców do inwestowania we własną edukację, w naukę o relacjach z dziećmi – przez czytanie książek, słuchanie webinarów lub uczestniczenie w kursie All About Parenting

(Patrick Ney presenting one of our live events before the Coronavirus pandemic)

What we want to achieve at All About Parenting in the next 10 years

It might look like we’ve come a long way, but what we have achieved so far is very little compared to what we want to do in the next 10 years.

Three years from now, we want to be operating in more than 30 countries. We realise that it’s a pretty crazy objective for a team as small as ours, but that just spurs us on even more.

Our vision is that, by inspiring a “critical mass” of parents around the world to choose to learn All About Parenting, they will then inspire other parents to do the same.

Unfortunately, schooling doesn’t always prepare us for day-to-day life. We’ve ended up believing that there is no need or it’s not normal to learn about how to raise a fulfilled child.

There’s nothing that impacts as much on our lives as the parent-child relationship (a.k.a. parenting). This is why we’ve decided to make it our team’s mission.

We want to make parents around the world feel that learning about the parent-child relationship (parenting) is as normal as taking driving lessons before getting behind the wheel.

We don’t think it’s fair that you spend more time learning how to drive than you do about raising a child who is, after all, a future adult.

We want to change this perception in the collective mentality.

And this is where we need your help.

2) Jakiej osoby szukamy na stanowisko Customer Care Fairy i w jaki sposób przyczynisz się do ukształtowania nowego pokolenia rodziców?

Wyobraź sobie, że Twoja praca polega na… POMOCY RODZICOM I DZIECIOM.

Oto przykład: organizujemy bezpłatne seminarium internetowe, podczas którego rodzice nauczą się, w jaki sposób wychowywać dzieci bez stosowania kar.

Szybko odpowiadasz na e-maile i telefony. Zdarza się, że są to setki pytań dziennie. Każde pytanie to jeden rodzic.

Niektórzy z nich wezmą udział w seminarium, ponieważ… odpowiedziałeś(-łaś) na ich e-maila i przekazałeś(-łaś) informacje, których potrzebowali.

Od tej pory ktoś z nich, matka lub ojciec, będzie lepiej wychowywać swoje dzieci, które być może nawet nie dowiedzą się o Twoim istnieniu.

Ale my wiemy. Wiemy, że to TY jesteś ich DOBRĄ WRÓŻKĄ!

Jeśli chcesz wykorzystywać posiadane zdolności w satysfakcjonującej pracy, rozwijać się jak nigdy wcześniej i być docenianym za podejmowany wysiłek, oto czego będziemy od Ciebie oczekiwać:

 • szybkiego pisania na komputerze
 • poprawnego posługiwania się językiem polskim i angielskim w mowie i piśmie
 • komunikowania się z empatią wobec rodziców, ale także z asertywnością
 • pracy zorganizowanej i uporządkowanej
 • szybkich odpowiedzi na telefony i e-maile – przecież żyjemy w szybkich czasach;
 • wsparcia dla osób, które nie potrafią korzystać z naszych platform online
 • wsparcia przy wysyłaniu paczek i prezentów do klientów
 • utrzymywania kontaktu z uczestnikami przed spotkaniami oraz po nich
 • pomocy klientom i zmiany ich niezadowolenia w satysfakcję
 • pracy w pełnym wymiarze godzin
 • pracy w taki sposób, aby chociaż jeden klient w tygodniu wykrzyknął „Wow!” po tym, jak mu pomogłeś(-łaś).

3) Z kim będziesz pracować i dlaczego dobrze się z nami pracuje?

Zespół All About Parenting w Polsce liczy w tej chwili 17 osób. Chociaż każdy z nas jest inny, mamy jeden główny, wspólny cel. Marzymy o tym, aby dzisiejsze pokolenie rodziców wychowywało swoje dzieci świadomie. Chcemy wspierać ich w tej drodze, korzystając z najnowszej wiedzy i przedstawiając techniki oraz metody parentingowe oparte na teorii autodeterminacji.  

Wierzymy, że nasze działania mają wielką moc, a pozytywne opinie osób biorących udział w organizowanych przez nas spotkaniach, napływające do nas każdego dnia, umacniają nas w tym przekonaniu.

(Zespół All About Parenting podczas ostatniego spotkania kwartalnego w lipcu 2022)

Jeśli jesteś osobą, która podziela nasze marzenia i nie boi się za nimi podążać, zapraszamy do naszego zespołu. Zadbamy o to, byś poczuł(a) się z nami jak w rodzinie!

Możesz pracować z domu (gdziekolwiek jesteś), o ile będziesz uczestniczyć w codziennych spotkaniach i efektywnie współpracować ze mną oraz moim zespołem.

W jaki sposób działamy w naszym zespole?

Raz na 3 miesiące spotykamy się, aby wspólnie cieszyć się z sukcesów, analizować to, co wydarzyło się w ciągu minionych 90 dni, a także ustalać cele na kolejny kwartał po to, aby dotrzeć do jeszcze większej liczby rodziców i pomagać jeszcze większej liczbie dzieci.

Każdy zespół organizuje codzienne poranne spotkanie, aby określić priorytety i upewnić się, że wszystko idzie w dobrym kierunku.

To jedyne ustalone spotkania w naszym zespole. Każdy zarządza swoim czasem tak, jak chce, o ile cele są realizowane. Nie będziesz brać udziału w bezsensownych wieczornych spotkaniach, nikt nie będzie dzwonił do Ciebie, kiedy jesteś na urlopie, ani prosił o to, abyś pracował(a) w weekend kiedy chcesz zrelaksować się z rodziną. Nie będziesz mieć szefów, ale kolegów i partnerów.

Nasz zespół pracuje w sposób odpowiedzialny, niezależny i zaangażowany.

Nie chcemy marnować ani Twojego, ani naszego czasu, dlatego chcemy upewnić się, że dobrze zrozumiałaś(-łeś), jakiej osoby szukamy.

Szukamy osoby na stanowisko Customer Care Fairy, która ma następujące cechy:

Uczciwość. Działasz etycznie. Zdobywasz zaufanie i utrzymujesz pewność siebie. Robisz to, co słuszne, a nie tylko to, co korzystne. Rozmawiasz otwarcie i mówisz prawdę.

Organizacja i dobre planowanie. Planujesz, organizujesz i ustalasz budżet w wydajny i produktywny sposób. Skupiasz się na priorytetach.

Energiczność. Działasz szybko i stanowczo, nie powodując konfliktów.

Obowiązkowość. Dotrzymujesz słownych i pisemnych zobowiązań bez względu na osobiste koszty.

Szybka nauka. Szybko i sprawnie przyswajasz nowe informacje. 

Uważność na detale. Nie umknie Ci żaden ważny szczegół, który mógłby rzutować na powodzenie projektu.  

Wytrwałość. Jesteś osobą konsekwentną i pełną zapału do tego, aby doprowadzać sprawy do końca.

Proaktywność. Działasz samodzielnie.

Entuzjazm. Charakteryzujesz się postawą „Damy radę!”. Podchodzisz do pracy entuzjastycznie i potrafisz inspirować innych.

4) Zatem NIE wysyłaj zgłoszenia, jeśli…

 • nie lubisz pracy z ludźmi
 • nie lubisz rozmawiać przez telefon
 • nie masz dobrej dykcji i czystego głosu
 • nie piszesz szybko na komputerze
 • nie opanowałeś(-łaś) dobrze gramatyki języka polskiego
 • nie mówisz po angielsku
 • nie wiesz, jak utworzyć konto Gmail lub pracować z Google Docs
 • nie lubisz pracy zespołowej
 • nie uczysz się szybko i nie lubisz, kiedy pojawiają się nieoczekiwane sytuacje oraz nowe zadania, z którymi będziesz musiał(a) poradzić sobie na własną rękę.

Nie jesteśmy korporacją i nie dążymy do tego, aby stać się jedną z nich. Jesteśmy zespołem osób dobrych w tym, co robią, i łączy nas wspólny cel – chcemy pomagać rodzicom.

Jeśli wciąż tu ze mną jesteś...

Jeśli zgadzasz się ze wszystkim, co przeczytałaś(-łeś) i chcesz przyczynić się do ukształtowania nowego pokolenia rodziców, którzy wychowują swoje dzieci inaczej, oto co musisz zrobić, żeby zgłosić swoją kandydaturę:

1) Kliknij w link poniżej, a następnie wypełnij formularz.

2) Jeśli wszystko będzie w porządku, przejdziemy do kolejnego etapu, w którym zadamy Ci bardziej szczegółowe pytania.

3) Jeśli odpowiedzi okażą się OK, to kolejnym krokiem będzie poznanie się.

4) Jeśli to również pójdzie gładko, to z pewnością dogadamy się w sprawie wynagrodzenia i będziemy mogli rozpocząć współpracę.

Zachęcam Cię do przesłania swojej kandydatury. Nie mogę doczekać się, kiedy Cię poznam!

What follows after you apply?

1) Each application email will receive an answer (either negative or positive).

2) If the application is ok, you will receive some practical exercises so that you can demonstrate your skills.

3) If this is also ok, then we will meet for an online interview.

4) And, in the end, if everything is fine, we will definitely find a remuneration package that will put us on the same page, so that we can work together.

So, if you tick all the points listed above, we invite you to apply, because we can’t wait to meet you!

PS „Nagroda czeka na Ciebie!" 🙂

Poleć nam osobę, która Twoim zdaniem nadaje się do tej roli, a my wynagrodzimy Twoją pomoc. Jeśli ją zatrudnimy, otrzymasz prowizję w wysokości 1000 zł.

To nie żart!

I tak musielibyśmy zapłacić za to agencji pośrednictwa pracy, ale wolimy, aby ta kwota trafiła do rodzica, który jest członkiem naszej społeczności i obserwuje nasze działania.

© Copyright 2023 All About Parenting