Zamów bezpłatną książkę

Trzy Podstawowe Potrzeby Psychologiczne Dzieci

i 18 Technik, które zmniejszają stres rodziców

dlaczego jest to książka dla Ciebie? Dlatego, że…

Tak naprawdę to przewodnik, z którego krok po kroku nauczysz się jak naprawić od samego początku wszelkie negatywne zachowania;

Poznasz 18 sprawdzonych technik, które uwolnią Cię od stresu związanego z „zawodem rodzica”;

Znajdziesz odpowiedzi na nurtujące pytania, m.in:

„Jak zachęcę swoje dziecko bez stosowania kar, żeby już nie kłamało”,

„Jak przygotuję je do samodzielnego spania w łóżeczku”,

„Jak nauczę je sprzątać zabawki po skończonej zabawie”,

„Jak przekonam je, żeby więcej nie było agresywne”,

„Jak namówię je do powrotu z parku, kiedy jest na to pora”,

„Jak nauczę je, żeby się samodzielnie ubierało”,

…oraz na wiele innych wyzwań, z jakimi musisz zmierzyć się w relacji ze swoim dzieckiem, niezależnie od tego czy ma ono 2 lata czy 18 lat.

Książka kosztuje 50 PLN, ale to my za nią zapłacimy. Pokryjesz jedynie koszty wysyłki kurierem.

De ce această carte este pentru tine? Pentru că…

Este de fapt un ghid pas cu pas din care să înveți cum să corectezi, din capul locului, orice comportament negativ; Vei afla 18 tehnici testate și recomandate de peste 100.000 părinți din România care te scapă de stresul din “meseria de părinte”; Vei găsi răspunsuri la provocări de soiul:

“Cum îl încurajez pe copilul meu să nu mai mintă, fără să îl pedepsesc”,

“Cum îl ajut pe copilul meu să doarmă în patul lui”,

“Cum îl învăț să își strângă singur jucăriile”,

“Cum îl încurajez să nu mai lovească”,

“Cum îl conving să iasă din parc atunci când e timpul”,

“Cum îl învăț să se îmbrace singur

…și pentru multe alte provocări cu care te confrunți în relația cu al tău copil, fie că are 2 ani sau 18 ani.
Jak powstała ta książka?
Książka była na początku seminarium „18 Podstawowych Technik Parentingu”, stworzonym przez Nię Cremene, autorkę metody All About Parenting. W trakcie 3 lat autorka spotkała się podczas prowadzonych seminariów z około 50 000 rodziców. W tym czasie uświadomiła sobie, że sama nie da rady dotrzeć do tylu rodziców, do ilu by chciała. Marzyła o wprowadzeniu dużych zmian, lecz samej zajęłoby to zbyt wiele czasu. Tak więc, znalazła 5 trenerów, którzy w ciągu ostatnich 2 lat, spotkali się podczas seminariów odpowiednio z ponad 80 000 rodziców. Dzięki temu, techniki te, zanim zostały opublikowane, zostały sprawdzone i są polecane przez ponad 130 000 rodziców.

“Seminarium otworzyło mi oczy na błędy, które popełniałam nieświadomie. To niesamowita idea i będę pracować nad sobą i nad relacjami z dzieckiem, żeby wszystkie trzy potrzeby były optymalnie zaspokojone i rozwijane. Dziękuję że jesteście! ♥️”
Monika M, Gdańsk

“Spotkanie otworzyło mi oczy na wiele spraw, a pokazane metody zaczynają nam pomagać w domu. Nawet nie sądziłam, że tak szybko coś może się zmienić w zachowaniu naszym i dzieci.”
Karolina S, Kraków

Cartea costă 50 lei, dar o plătim noi în locul tău.
Tu acoperi doar costul de expediere prin curier.

O Autorce

Nia Cremene jest mamą i jedną z najbardziej cenionych specjalistek Parentingu na świecie.

Jako osoba z ponad 15 letnim doświadczeniem w charakterze trenera i mówcy, Nia posiada wiele międzynarodowych akredytacji wynikających z przebytych szkoleń jako Master Trainer, Coach i Moderator.

Prowadziła setki programów szkoleniowych dla liderów w największych firmach europejskich. Miała okazję pracować przez te lata z tysiącami osób, z których większość była właścicielami firm, menedżerami średniego, albo najwyższego szczebla.  

Parenting jest dla niej pasją i potrzebą już od ponad 10 lat, od czasu, kiedy przygotowywała się do roli mamy.. Poświęciła się rodzicom i dzieciom i w 2010 roku, w miejsce zajmowania się liderami biznesu zaczęła zajmować się Parentingiem.

Nia Cremene rozwinęła All About Parenting – pierwszy i jedyny program parentingu na świecie oparty o Teorię Autodeterminacji (stworzoną przez naukowców Richarda Ryana & Edwarda Deci).

În ultimii 4 ani a organizat împreună cu echipa ei peste 900 de seminarii gratuite, conferințe și workshop-uri intensive la care au participat aproximativ 100.000 de părinți din toată țara.

“Dużo ciekawych przykładów oraz wskazówek jak zachować się w różnego rodzaju sytuacjach i trochę inne spojrzenie na świat z perspektywy małego człowieka. Ciekawe przykłady z myciem zębów lub czekoladą, z którymi chyba większość rodziców się boryka. Metodę z myciem zębów zastosowałam w ten sam dzień po szkoleniu i faktycznie działa ! :)”
Ewa F, Kraków

Książka kosztuje 50 PLN, ale to my za nią zapłacimy Pokryjesz jedynie koszty wysyłki kurierem.

© 2020 All About Parenting. Wszystkie prawa zastrzeżone. Warunki i zasady. Polityka Prywatnosci.