Online live seminar

Jak radzić sobie z dziećmi i emocjami w czasie izolacji domowej

Here’s what you will gain from the online seminar:

✓ Zrozumiesz, dlaczego Twoje dziecko zachowuje się tak, a nie inaczej i jak uniknąć niepożądanych zachowań

✓ Odkryjesz Trzy Podstawowe Potrzeby Psychologiczne i dowiesz się jak je rozpoznać u dzieci

Poznasz najważniejsze techniki parentingowe, łatwe do natychmiastowego zastosowania

✓ Dowiesz się jak zapobiegać konfliktom, które mogą wystąpić z powodu izolacji, zarówno między dziećmi, jak i między dorosłymi

✓ Przekonasz się jak zmniejszyć stres i niepokój i dzięki temu, w spokoju spędzić z dziećmi najbliższy czas w domu

Invite other parents to this online seminar: 

This online training is for you, if:

If you feel like your life radically changed in the last days and now you are a parent, a playing partner, a master chef and entrepreneur or employee, all of them at the same time.

Since you have to work from home, having also your kids with you, you’re always between “mommy, David doen’t want to give me the toy” and “Sure, sir, I will send you the reports as soon as possible” and “no, honey, I explained you already that today we can’t go in the park”

The notion of time is abstract now, your home feels like a battlefield, where the lego pieces are lurking in full light, on the carpet, ready to attack a heel. And it’s usually yours.

Give me 90 minutes of your time and I will show you 3 techniques that solve these problems in the online seminar: How to deal with emotions and kids while you are isolated at home.

In this online training, you will learn the steps that you need to take in order to get from conflicts and fights to harmony, even if you are isolated and you also have to deal with this global crisis that we are all undergoing at this time.

O Patrick’u Ney

Patrick jest tatą dwóch cudownych dziewczynek i certyfikowanym trenerem metody All About Parenting

Patrick pochodzi z Wielkiej Brytanii, jednak od ponad 10 lat mieszka w Polsce. Mieszka w Warszawie ze swoją żoną Mają i dwójką ich dzieci: Zofią i Mią.

Przed tym jak zakochał się w pięknej Polce, która stała się jego żoną, zakochał się także w polskiej kulturze i historii. Zrealizował wiele filmów krótkometrażowych o historii kraju, które miały ponad 60 milionów wyświetleń na Facebooku i Youtube.

W 2019 r. Patrick otrzymał prestiżową nagrodę Złoty BohaterON za promocję Polski. Regularnie występuje również w polskich i zagranicznych mediach wypowiadając się na różne tematy społeczne.

I encourage you to see the positive side from any situation so that you can overcome the crisis period with calm and optimism, with benefits both for the relationship with your family, but also for your dear ones.

I invite you to click the yellow button below so that you reserve your spot at the online free seminar: How to deal with emotions and kids, while you are isolated at home.

Our app supports a limited number of participants. Because it’s a free event, the places are being quicklu occupied. So don’t postpone this, reserve your spot now.

Na warsztatach zrozumiałam jak ważne jest okazanie małemu dziecku zrozumienia i empatii, szanowanie jego uczuć i tego co w danym momencie przeżywa. Uświadomiłam sobie jak ważne w opanowaniu emocji dziecka jest zapanowanie nad własnymi emocjami. To właśnie od siebie rozpoczęłam zmianę 🙂 DZIĘKUJĘ! Już poleciłam warsztaty mężowi i znajomym. Padła informacja, że wrócicie za do Białegostoku za pół roku. Czekamy!
Krystyna

Białystok

Seminarium otworzyło mi oczy na błędy, które popełniałam nieświadomie nawet. To niesamowita idea i będę pracować nad sobą i nad relacjami z dzieckiem, żeby wszystkie trzy potrzeby były optymalnie zaspokojone i rozwijane. Dziękuję że jesteście! ♥️
Monika

Gdańsk

Spotkanie otworzyło mi oczy na wiele spraw, a pokazane metody zaczynaja nam pomagać w domu nawet nie sądziłam ze tak szybko coś może się zmienić w zachowaniu naszym i dzieci.
Karolina

Kraków

Uważam iż wychowanie dzieci to nasza najważniejsza rola życiowa a zarazem najtrudniejsza i patrząc na ogół oraz siebie stwierdzam że ok 90% ludzi niewłaściwie podchodzi do relacji z dziećmi. Uważam zatem że wiedza którą przekazujecie jest niezwykle ważna i w 100% się z nią zgadzam dlatego każdy powinien mieć możliwość zdobycia takich informacji.
Marta

Kraków

Każdy rodzic powinien poznać te metody. Pozwalają zrozumieć… Siebie 😉 każdy ma potrzebę relacji, kompetencji oraz autonomii. Uważam że żeby zrozumieć dziecko musimy najpierw zrozumieć siebie samych, a potem nauczyć się współodczuwać to co dzieci, stawiać się na ich miejscu i z ich punktu widzenia starać się rozumieć problem.
Dorota

Białystok

To seminarium otworzyło mi oczy na wiele oczywistych kwestii które jakoś zagubiły się w codziennym natłoku obowiązków.
Julka

Częstochowa

Wiedza była przekazana rzeczowo i w ciekawy sposób. Dużo było konkretów. Prowadzący podawał przykłady z życia nawet swojego prywatnego co niesamowicie skrociłodystans między nami.
Adrianna

Kraków

Seminarium było bardzo wartościowe i każdy powinien chociaż posłuchać raz w życiu o tych metodach.
Krzysztof

Białystok

Taki produkt powinien być proponowany rodzicom wraz z wyprawką ze szpitala.
Ewa

Toruń

Wspaniały prowadzący, merytorycznie prowadzone zajęcia. Wszystko od początku przemyślane i powiedziane po kolei. Dotarło do mnie w jasny sposób o co chodzi. Po przejściu przez pierwsze 3 lekcje jestem pod wrażeniem, jakie to wszystko jest proste i jasne, a ja sie 9 lat szarpałam i męczyłam macierzyństwem.
Iwona

Gdynia

Dowiedziałam się bardzo ciekawych informacji dlaczego moje dziecko tak się zachowuje i co moge zrobić aby relacje między dzieckiem a rodzicem były lepsze.
Ewelina

Białystok

Podobała mi się prezentacja, ciekawa, teraz bardziej przyglądam się dziecku i pracuję nad sobą by je lepiej zrozumieć i reagować w trudnych sytuacjach. Prowadzacy otwarty, sympatyczny z uśmiechem i przystępnie przekazał swoją wiedzę i na własnych przykładach z życia, na luzie.
Anna

Bydgoszcz

Uważam, że powinno to być OBOWIĄZKOWE szkolenie dla WSZYSTKICH rodziców!
Marcin

Kraków

Wiedza, która zdobyłam na warsztatach jest bardzo cenna . Wcześniej nie zdawałam sobie sprawy, że tak ważne są szczegóły o których mówił Patryk. Teraz zaczęłam parę z tych rad wprowadzać w życie i widzę, że działają, choć mogą się wydawać niektórym banalne. A prowadzący -superenergia.
Klaudia

Białystok

W prostym przekazie można jednocześnie wyłapać własne błędy wychowawcze oraz uzyskać narzędzia niezbędne w wychowaniu dzieci . Dzięki temu rozumiem , jakie emocje rządzą dzieckiem, a to pozwala mi lepiej reagować na jego potrzeby i rozwiązywać problemy, czasem zanim jeszcze powstaną.
Agnieszka

Gdańsk

Zajęcia prowadzone bardzo obrazowo. Dużo przykładów z życia wziętych wraz ze sposobami rozwiązaniadanego problemu. Wiedza bardzo przydatna na codzien.
Wanda

Kielce

Dużo konkretnej wiedzy, gotowe wskazówki do natychmiastowego zastosowania.
Michał

Kraków

Rezultaty po zastosowaniu wiedzy przekazanej na seminarium już odnoszą sukcesy w moim domu.
Joanna

Gdynia

Znakomicie prowadzone seminarium – w sposób żartobliwy i obrazowy przedstawiono cenne treści z punktu widzenia rodzica próbującego jak najlepiej wychować i zrozumieć dzieci. Znakomicie wykorzystany czas seminarium na przekazanie wartościowych treści.
Dagmara

Gdańsk

Cieszę się, że wzięłam udział w seminarium. Od kiedy wyszłam z sali wciąż analizuję syna w trzech aspektach – relacji, kompetencji i autonomii. Dziś sam zdecydował na jaki basen pojedziemy, a wczoraj z czego zbudujemy bramki na podwórku.
Agata

Toruń

Uważam, że każdy rodzic powinien znać przyczyny zachowań dziecka, jego potrzeby i starać się być lepszym rodzicem, a także pozbyć się złych zachować od naszych rodziców.
Anna

Gdańsk

Mimo, że wiele rzeczy od lat stosuję, to otrzymałam sporo nowych informacji, które są ważne, a których nie wiedziałam, i popełniałam błędy, krzywdząc dzieci. Od razu po przyjściu do domu miałam okazję wypróbować coś nowego i dziecko to momentalnie zauważyło 🙂 jest mi teraz lepiej, bo wiem co mogę zmienić, aby mieć szczęśliwe dziecko.
Lidia

Bydgoszcz

Potrzebujesz pomocy?

Nasza ekipa zajmująca się obsługą klienta chętnie Ci pomoże.
Justyna Coker
Customer Care Fairy
T: 503 698 089
09:00 – 17:00, od poniedziałku do piątku
E: hello@allaboutparenting.pl

© 2020 All About Parenting. Wszystkie prawa zastrzeżone. Warunki i zasady. Polityka Prywatnosci.